Verde – Zaļākie biroji Rīgā.
Verde Verde Verde

Sazinieties ar mums

Sazinieties ar mums un saņemiet individuālu biroja nomas piedāvājumu Rīgas zaļākajā birojā!

Andrius Barštys
Director
Ātrais pieprasījums
Saņemiet individuālu piedāvājumu

ZAĻĀ A KLASE.

Jūties labi un paveic vairāk.

VERDE ir izcila biroju ēka Skanstes rajonā RĪGĀ.

Mēs varam lepoties ar augstākā līmeņa A klases kvalitātes standartiem, tomēr mēs darām vēl vairāk, lai mūsu celtās biroju ēkas kļūtu par viszaļākajām Rīgā.

Ilgtspējīgs un videi draudzīgs projekta risinājums kalpo mūsu planētas aizsardzībai un nodrošina harmoniskas un ērtas darba telpas. Kamēr citi iegulda nevajadzīgos luksusa produktos, mēs uzskatām, ka ilgtspējība un labsajūta veido jauno, zaļo A klasi.

VERDE ēka ir izveidota, ņemot vērā zinātniskos pētījumus par darbinieku labsajūtu birojos. Pētījumos pierādīts, ka atpūtai paredzētās terases, apzaļumošana, mūsdienīgas ventilācijas sistēmas, programmējams apgaismojums, pārdomāts plānojums, dažādas ērtības un citi risinājumi uzlabo darbinieku labsajūtu un veicina darba ražīgumu.

Mūsu centieni izveidot tādas biroja telpas, kas uzlabo pašsajūtu, veselību un darba ražīgumu, ir novērtēti ar BREEAM izcilības sertifikātu, kurā galvenā vērība tiek pievērsta visam ēkas dzīves ciklam, īpaši uzsverot darbinieku labsajūtu. VERDE biroju centrs ir ieguvis arī nZEB un citas kvalifikācijas, kas raksturo tā ilgtspēju un energoefektivitāti.

Investori, klienti un darbinieki pieprasa, lai uzņēmumi radītu pozitīvu ietekmi uz vidi un sabiedrību, kurā viņi strādā. Rezultātā šāda pieeja sniedz uzņēmumiem iespēju uzlabot savu finansiālo sniegumu.

Atzīsim, ka biroju ēkām ir lielas iespējas kļūt par mūsu planētas apzaļumošanas katalizatoru. Kāpēc mēs nevarētu uzņemties vadību šajā procesā?

Pētījumu rezultātu 

pamatota labsajūta

Elpojiet viegli!

Elpojiet viegli!

Būtisks faktors, lai nodrošinātu darbiniekiem veselīgu dzīvesveidu, ir augstākās kvalitātes ventilācijas sistēma. Pētījumos konstatēts, ka, uzlabojot ventilāciju, iespējams par 6–9 % paaugstināt darba ražīgumu, samazināt piesārņojuma līmeni un uzlabot ikviena darbinieka veselību. Tādēļ VERDE biroju ēkā ir izbūvēta augstākās kvalitātes ventilācija un gaisa kondicionēšana, ļaujot visiem elpot viegli.

Uzzināt vairāk

Gaisa daudzums var ietekmēt darba produktivitāti. D. P. Vaiona (D. P. Wyon) pētījums (2004) parādīja, ka, uzlabojot gaisa kvalitāti telpās, cilvēku produktivitāte pieauga par 6–9 %, savukārt ir pierādīts, ka slikta gaisa kvalitāte (un paaugstināta temperatūra) pastāvīgi samazina darba produktivitāti līdz 10% (Health, Wellbeing and Productivity in Offices: The Next Chapter for Green Building, 2014).

Šī iemesla dēļ VERDE biroju telpās ir ierīkota visaugstākās kvalitātes apkures, ventilācijas un gaisa kondicionēšanas sistēma (HVAC), kuru regulē telpu mikroklimata vadība, izmantojot ēkas pārvaldības sistēmu BMS. Turklāt gaisa mitrināšanas sistēmas, dzesēšanas konsoles un ar augiem bagātas zaļās zonas vēl vairāk uzlabo gaisa kvalitāti.

Strādājiet ekoloģiski draudzīgā vidē!

Strādājiet ekoloģiski draudzīgā vidē!

Pētījumos konstatēts, ka vairums ekoloģiskās ēkās strādājošo ir apmierināti ar savu darbu, kas kontrastē ar darbinieku neapmierinātības līmeni ēkās, kuras neatbilst ekoloģiskajiem standartiem. Uzticoties datiem, kas parāda, ka ēkas, kuras sertificētas kā ekoloģiskas, paaugstina darbinieku radošumu un labsajūtu par līdz pat 15 %, VERDE prioritāte ir ēku atbilstība ekoloģiskajām prasībām.

Uzzināt vairāk

Ja vēlaties uzlabot savu veselību, izvēlieties darbavietu birojā, kuram ir zaļais sertifikāts!

Ir pierādīts, ka tā sauktie zaļie biroji ļauj darbiniekiem paaugstināt darba produktivitāti par 15 % (Ekseteras Universitātes pētījums, 2014). Hārvarda Universitātes pētījumos secināts, ka, strādājot telpās, kurās ir daudz augu un zaļumu, par 30 % samazinājās darba kavējumi slimības dēļ, bet 6 % cilvēku uzlabojās miega kvalitāte (Gaskell, 2017). 

VERDE apliecina vēlmi radīt tādu vidi, kurā darbinieki var biežāk nonākt saskarē ar dabu, – zaļās zonas gan ēkas ārpusē, gan iekštelpās sniedz iespēju telpu īrniekiem un darbiniekiem pavadīt darba pārtraukumus uz zaļā jumta un apkārtējām terasēm. Īrnieki tiek laipni gaidīti telpās ar istabas augiem un zaļojošiem sienu paneļiem.

Saglabājiet koncentrēšanās spējas!

Saglabājiet koncentrēšanās spējas!

Dabiskais apgaismojums nozīmē labākas koncentrēšanās spējas un možumu, tādējādi nodrošinot biroja darbiniekiem būtiskas veselību un labsajūtu uzlabojošas priekšrocības. Pētījumi rāda, ka saskaņā ar darbinieku sniegto informāciju kvalitatīvā, ideāli pielāgotā dienas gaismā novērojama snieguma uzlabošanās par 40 % – VERDE nodrošina maksimālu šī efekta darbību dzīvē, izmantojot lielas platības un tādējādi optimizējot dienas gaismas pieejamību.

Uzzināt vairāk

Darbinieku individuālais sniegums ir saistīts arī ar piekļuvi dabiskajam apgaismojumam. Nepietiekama dienas gaisma un ārskatu trūkums mazina acu spēju atpūsties un atgūties no noguruma. Kornelas Universitātes pētījuma rezultāti (Hedge, 2018) atklāja, ka kontrolēta dienasgaisma būtiski uzlabo biroja darbinieku veselību un labsajūtu, par 84 % samazinoties tādiem simptomiem kā acu pārpūle, galvassāpes un neskaidra redze.

VERDE telpas veido tā, lai nodrošinātu pēc iespējas vairāk dienasgaismas. Tāpēc īrnieku rīcībā būs lielas telpas, kas aprīkotas ar plašiem fasādes logiem, lai nodrošinātu maksimālu dabisko dienasgaismu. VERDE ēkas pirmajā stāvā un starpstāvos ir milzīgi ātriji, ko savieno atvērtas kāpnes.

Strādājiet elastīgi!

Strādājiet elastīgi!

Pētījumu rezultāti ļauj secināt, ka īslaicīgas izmaiņas darba vidē mazina stresu un uzlabo komandas darbu un darba ražīgumu. Darbadienas laikā mums vajadzīga sabalansēta vide, kurā ir klusuma zonas, apspriežu telpas, atvērta vide socializācijai un āra zaļās zonas, lai atpūstos un gūtu mieru. Tādēļ VERDE biroju ēkas projekta risinājumā paredzētas dažādas telpas atšķirīgām vajadzībām.

Uzzināt vairāk

Pielāgojami biroji kopā ar ieplānotiem darba pārtraukumiem mazina stresu (Health, Wellbeing and Productivity in Offices: The Next Chapter for Green Building, 2014). Tāpēc VERDE projektā ir plaši ātriji ar viesmīlīgām recepcijas zonām, koplietošanas terasēm, virtuvēm un atpūtas zonām, kā arī kopstrādes telpām.

Rūpīgi plānotas telpas un elastīgi darba apstākļi palīdz darbiniekiem efektīvāk kontrolēt savu darba slodzi (Health, Wellbeing and Productivity in Offices: The Next Chapter for Green Building, 2014).

VERDE komanda ir gatava īstenot visas jūsu dizaina prasības ideālai darba telpai, izmantojot dažādas pieejamās iespējas, – modulāros paneļus, pielāgojamas telpas ar paaugstinātām grīdām, lielas koplietošanas telpas, „peldošās” grīdas un dzesēšanas konsoles.

Ēdiet veselīgi!

Ēdiet veselīgi!

Pētījumos pierādījies, ka 27 % darbinieku vēlas, lai viņiem būtu pieejams veselīgs ēdiens un dzērieni. Tā kā veselīga pārtika ir mūsu vispārējās labsajūtas, laba noskaņojuma un produktivitātes pamats, tad VERDE piedāvā pilnvērtīgas pārtikas izvēli.

Uzzināt vairāk

Starptautiskās Pārtikas informācijas padomes tīmekļvietnes The Food Insight aptauja 2019 Food and Health Survey atklāja, ka 57 % darbinieku par vienu no vissvarīgākajiem faktoriem, kas ietekmē pārtikas iegādi, uzskata ērtumu.

Saskaņā ar Allegra Health and Wellness samita datiem 27 % darbinieku uzskata, ka veselīga ēdiena un dzērienu pieejamība ir galvenais veids, kā darbavieta varētu viņus atbalstīt.

Tāpēc darbiniekiem ir jābūt iespējai izraudzīties ēdienu no dažāda piedāvājumu klāsta.

VERDE piedāvāto ēdināšanas pakalpojumu izvēle ir īpaši plaša – ēdināšanas zona ar dažādu valstu virtuvju piedāvājumu. Viens no restorāniem piedāvā sēdvietas ārā un maltīti svaigā gaisā. VERDE biroju ēkas apkaimē ir vēl vairākas pusdienošanas vietas, turklāt Skanste turpina nepārtraukti attīstīties, kļūstot par aizraujošu un dinamisku rajonu.

Paveriet ceļu uz nākotni!

Paveriet ceļu uz nākotni!

Darbinieku darba ražīgums ir cieši saistīts ar tīru apkārtējo vidi. Zinātnieki apgalvo, ka, ieelpojot gaisu, kurā ir paaugstināts CO2 līmenis, var pasliktināties darbinieku prasme pieņemt kvalitatīvus lēmumus, palēnināties reaģēšanas spējas un rasties nogurums. Strādājot VERDE nulles energopatēriņa ēkās, to iemītnieki jutīsies pārliecināti, ka ir ceļā uz videi draudzīgu un veselīgu nākotni.

Uzzināt vairāk

Tīra vide ir būtiska ne tikai mūsu planētai, bet arī mūsu darbavietām.

EMCOR UK (2018) pētījums pierādīja – jo vairāk gaisā ir oglekļa dioksīda, jo zemāka ir darba produktivitāte. Darbinieki, atrodoties telpās ar zemāku oglekļa dioksīda līmeni, strādāja par 60 % ātrāk un viņu testa rezultāti uzlabojās līdz pat 12 %.

Tas nav vienīgais iemesls, kāpēc būtu jāatbalsta nulles enerģijas ēku būvniecība. Eiropas Klimata fonds (2020) norāda, ka celtniecības nozare ir viena no lielākajām siltumnīcefekta gāzu emisijas veicinātājām ES. Satraucoši ir tas, ka emisijas līmenis celtniecības nozarē līdz 2050. gadam divkāršosies, nevis pazemināsies.

Tāpēc VERDE biroja centrs atbilst energoefektivitātes A klasei, tas ir kvalificēts BREEAM Excellent līmeņa sertifikātam un ir arī nZEB – gandrīz nulles enerģijas ēka.

Fakti un raksturojums:

IEVĒRĪBAS VĒRTI FAKTI

Zaļākā biroju ēka Rīgā

Pirmo ēku atvērs 2022. gadā

Ērta piekļuve, transports un automašīnu novietošana

Mūsdienīga apkures un ventilācijas sistēma

Dabisks apgaismojums ar mūsdienīgiem regulēšanas risinājumiem

Zaļojoša oāze rosīgajā 

Skanstes rajonā

Vecpilsēta

8 min

Brīvības piemineklis

16 min

Starptautiskā lidosta “Rīga”

23 min

VERDE biroju ēka atrodas blakus vecpilsētai un klusajam centram – vietā, kur veidojas Rīgas modernais centrs. Skanstes apkaime, kas ieskauj VERDE biroju ēku, ir plaukstošs rajons ar augstas kvalitātes ēkām, kas piesaista gan privātpersonas, gan uzņēmumus. Beidzoties darba stundām, jūs gaidīs tirdzniecības centrs un tā dinamiskā apkārtne, kur dzīve rit pilnā sparā.

Plašā pazemes stāvvietu zona ir aprīkota ar viedās auto novietošanas sistēmu, kas VERDE biroju īrniekiem piedāvā ne tikai ļoti ērtu auto novietošanu, bet arī sniedz iespēju izmantot skaisto, zaļojošo vidi, kas ieskauj ēku. Tā kā mums rūp, lai ēkas iemītnieki varētu samazināt oglekļa dioksīda pēdu, mēs uzstādām ēkā elektroauto uzlādes stacijas. Tie VERDE biroju darbinieki, kuri vēlas braukt uz darbu ar velosipēdu, var izmantot blakus izveidoto velonovietni, kā arī ērti izvietotas dušas telpas.

Vien dažus soļus tālāk ir pieejami restorāni, bāri un veikali. Lūk, daži no tiem:

FERMA Restorāns
2 min
6 min
Bhajan Cafe Rīga
2 min
8 min
Singh’s Restorāns
6 min
19 min
Vidusjūras virtuves restorāns – Riviera
2 min
9 min

Jaunumi

2020 12 03

Rīgā ir sākta zaļākā biroju centra “Verde” būvniecība

Ir sākta unikālas zaļās koncepcijas biroju kompleksa “Verde” būvniecība, – Rīgā Skanstes rajonā esošajā gruntsgabalā tiek ierīkots būvlaukums. Divu gadu laikā investējot vairāk nekā 65 milj. eiro, modernajos birojos 45 tūkst. kvadrātmetru platībā strādās vairāk nekā 2000 cilvēku.

2020 11 03

„Capitalica” fonds ir veiksmīgi izplatījis obligācijas par 3 milj. EUR biroju kompleksam „Verde” Rīgā

Investīciju pārvaldības uzņēmuma „Capitalica Asset Management” pārvaldītais fonds „Capitalica Baltic Real Estate Fund I” ir veiksmīgi īstenojis trīs gadu ilgās obligāciju emisijas pirmo posmu – izplatījis vērtspapīrus par 3 milj. eiro, kas paredzēti Rīgas biroju komplekta „Verde” attīstīšanai. 7 dienu laikā emisija piesaistīja vairāk nekā 80 privāto un institucionālo investoru.

2020 10 26

Latviešu būvkompānija "Velve" kļuvusi par ģenerāluzņēmēju biznesa centra "Verde" būvniecībai Rīgas centrā

Rīgas centrā attīstāmo darījumu centru „Verde” būvēs Latvijas būvuzņēmums „Velve“, ar kuru „Capitalica Asset Management” ir parakstījusi 49 milj. eiro vērtu ģenerāluzņēmēja līgumu. Darījumu centra būvniecība sāksies jau oktobrī, visu kompleksu plānots pabeigt līdz 2023. gada beigām.

2020 06 29

Eiropas Investīciju banka ir apstiprinājusi finansējumu ilgtspējīgajam „Capitalica” projektam VERDE Rīgā

Eiropas Investīciju bankas (EIB) Direktoru padome ir apstiprinājusi finansējumu SBA grupas uzņēmuma „Capitalica Asset Management” attīstītājam VERDE biznesa centru kompleksam Rīgā. Gandrīz nulles enerģijas ēku (angļu val. nearly zero-energy buildings – NZEB) kompleksam paredzēts piešķirt finansējumu 22 milj. EUR apmērā no investīciju paketes, kas paredzēta cīņai ar klimatiskajām pārmaiņām. 

2020 05 27

Rīgā esošā biznesa centra „Verde” projektam piešķirts BREEAM „Excellent” sertifikāts

SBA investīciju pārvaldes uzņēmuma “Capitalica Asset Management” Rīgā būvētais biznesa centrs “Verde” saņēmis pirmo ilgtspējas sertifikātu - divu ēku komplekss projektēšanas posmā novērtēts ar BREEAM “Excellent”. 

Jaunumi

2020 12 03

Rīgā ir sākta zaļākā biroju centra “Verde” būvniecība

2020 11 03

„Capitalica” fonds ir veiksmīgi izplatījis obligācijas par 3 milj. EUR biroju kompleksam „Verde” Rīgā

2020 10 26

Latviešu būvkompānija "Velve" kļuvusi par ģenerāluzņēmēju biznesa centra "Verde" būvniecībai Rīgas centrā

2020 06 29

Eiropas Investīciju banka ir apstiprinājusi finansējumu ilgtspējīgajam „Capitalica” projektam VERDE Rīgā

2020 05 27

Rīgā esošā biznesa centra „Verde” projektam piešķirts BREEAM „Excellent” sertifikāts

Mēs priecājamies, ka jūs interesē VERDE jaunuzceltie biroji!

  • Ātrais pieprasījums
  • Saņemiet individuālu piedāvājumu

Lai veiktu pieprasījumu, aizpildiet zemāk esošo formu un mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar jums.

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Paldies par jūsu interesi par VERDE projektu!

Apstiprinām, ka esam saņēmuši jūsu ziņojumu.

Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.

Jūsu biznesam varam piedāvāt pielāgojamas biroja telpas no 300 līdz 24 000 m². Lai saņemtu individuālu biroja nomas piedāvājumu, aizpildiet zemāk esošo formu, un mēs pēc iespējas ātrāk sazināsimies ar jums.

Norādiet nepieciešamo biroja telpu (m²)*

Norādiet nepieciešamo darba vietu skaitu*

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Lūdzu, aizpildiet šo obligāto lauku.

Paldies par jūsu interesi par VERDE projektu!

Apstiprinām, ka esam saņēmuši jūsu ziņojumu.

Mēs ar jums sazināsimies pēc iespējas ātrāk.